• kuite11

Agjenti më i mirë ndihmues në Kinë

Yiwu Qetesh Trade Group Co., Ltd.ndodhet në yiwu, Kinë, i cili është qyteti i vogël botëror i mallrave me 3 milionë mallra. Kompania është regjistruar dhe themeluar në vitin 2013 me kapital të regjistruar prej 50 milionë RMB. Nëpërmjet integrimit të të gjithë burimeve të zinxhirit të furnizimit të Kinës, duke u mbështetur në avantazhet e produkteve të zgjedhura, tregtisë elektronike dhe logjistikës në yiwu, për të bërë biznesin e agjentëve të eksportit ndërkombëtar, për të ofruar shërbim me një ndalesë të përkthimit, prokurimit, mbledhjes së mallrave, inspektimi, paketimi, inspektimi i mallrave e kështu me radhë, përfshin industritë që përfshijnë furnizime ditore, çanta, bizhuteri, tekstile me gjilpëra, të cilët me furnizime për nënën dhe foshnjat, mallra sportive, vegla dhe pajisje kuzhine, veshje këpucësh dhe kapele etj, Qetesh kalojnë ISO901 ndërkombëtare. certifikimi i sistemit të menaxhimit të cilësisë, si një nga ndërmarrjet gjithëpërfshirëse të tregtisë së jashtme, e cila mbledhja e kërkimit dhe zhvillimit të produkteve, prodhimit dhe përpunimit, shitjes me shumicë dhe shpërndarjes, ka më shumë se 10 marka të veta dhe të drejta të autorit.   

Rreth Nesh
服务流程

Rreth Kompanisë

·1. Shërbimi i agjentit burimor mbulon të gjithë Kinën me 10+ vjet përvojë; Bazuar në tregun më të madh të shitjes me shumicë në botë
·2.Çmimi më i mirë direkt nga fabrika pa ndonjë pagesë të fshehur; Siguroni audicion, inspektim dhe konsolidim me cilësi të plotë
·3. Zotëron magazinë 20,000+ m2 dhe showroom 10,000+ m2 me magazinë falas dhe 10,000+ artikuj për dërgesë të menjëhershme
·4500+ Stafë që flasin rrjedhshëm anglisht dhe gjuhë të tjera; Ekipi profesional i dizajnit për markë, paketim, fotografi dhe video
·5.10,000+ fabrika të bashkëpunimit; Transporti mbi 10,000 kontejnerë në vit; Mbi 1500 klientë nga mbi 120 vende
·6,3%-5% komision i ulët dhe shërbim financiar; Shkalla më e ulët e transportit me datën e mbërritjes në kohë dhe shërbimin e plotë pas shitjes
·7. Ofruesi i shërbimit të zgjidhjeve me një ndalesë ju jep shërbim të plotë të paketës; Edhe nëse klienti tashmë punon me fabrikën ose logjistikën, ne ende mund të ndihmojmë për të inspektuar çdo detaj.
·8. Sigurimi i metodave të ndryshme të punës për lloje ose klientë të ndryshëm; Ofroni mbështetje të veçantë për klientët me madhësi të vogël dhe bashkëpunim të thellë me klientët e madhësisë së mesme dhe të madhe.

Lexo më shumë
111111111

Çfarë thonë partnerët tanë

 • Mr Billy

  Zoti Billy

  Eime na ka ndihmuar gjithmonë me shërbime të detajuara dhe kjo është ajo që më ka pëlqyer tek Eime, sepse ato janë kaq profesionale që bëjnë që gjithçka të funksionojë shumë mirë, por të gjitha detajet mund të kontrollohen. Ata e vlerësojnë biznesin tim aq sa vlerësojnë të tyren. Kur kompania arrin një madhësi të caktuar, kompania profesionale dhe e detajuar e kontrollit si Eime është padyshim zgjedhja e parë.
  Mrs Danielle

  Zonja Danielle

  Kur fillova me Eime, shoqëria ime ishte e vogël, por Eime më mori me aq kujdes me gjithë respektin, gjë që më dha besim për të vazhduar të bëj atë që bëj. Me biznesin tim që bëhet gjithnjë e më i madh, mbështetja nga Eime vetëm sa bëhet më e madhe. Tani nuk dua asgjë tjetër për të punuar, i besoj vetëm Eimes. Kjo është një kompani që ia vlen të gjithë besimin tuaj.
 • Marsel Anderson

  Puna me Eime-n na jep shumë kënaqësi, sepse këtu ndihemi si në shtëpinë tonë dhe ata krijojnë një mjedis ku ndihemi si familje. Në të ardhmen, ne duam të punojmë gjithnjë e më shumë me Eime.

Qendra e Lajmeve

 • Cilësi e mirë dhe e lirë! Bota...

  10/11/21
  Sot, ngjarja financiare dhe mediatike e CCTV "Njëqind vjet dhe njëqind qytete" erdhi në qytetin Yiwu, Provinca Zhejiang. E vendosur në mes të provincës Zhejiang, Yiwu njihet si "Kapitali i Vogël i Mallrave ...
  Good quality and cheap! The world’s largest small commodity wholesale market is here! The total value of foreign trade imports and exports in the three quarters was nearly 300 billion yuan!
 • Analiza e lajmeve: 10 muaj për të përfunduar ...

  10/11/21
  31.67 trilion juanë - ky është "transkripti" i importit dhe eksportit të tregtisë së mallrave nga vendi im në 10 muajt e parë. Nga viti në vit, shënoi një rritje prej 22.2%; duke parë përpara, ishte 130 miliardë vjet...
  News analysis: 10 months to complete the entire year of 2019, China’s foreign trade is stable and strengthened
 • Azimi: Unë kam qenë në Yiwu për më shumë se ...

  10/11/21
     Në Sallën e Ushqimit të CIIE 1.1 ndodhet një stendë e vogël me emrin “Azimi Brothers Company”. Pronari i saj është një xhaxha afgan, ai është Azimi, emri i tij kinez është Jin Fei dhe njerëzit e quajnë Lao Jin. Sa herë që mëshira...
  Azimi: I have been in Yiwu for more than 20 years
shikoni të gjitha lajmet

Produktet e veçuara

Newletter

Ne kemi zgjedhur artikujt më të njohur nga më shumë se 1000 porosi nga klientët tanë për t'ju ndihmuar të gjeni produktet tuaja të vlerësuara.

Informacioni i Kontaktit

 • facebook
 • linkedin
 • twitter
 • youtube