• kuite11

Најдобар кинески агент за извори

Yiwu Qetesh Trade Group Co., Ltd.се наоѓа во Јиву, Кина, кој е светски мал град за стоки со 3 милиони стоки. Компанијата е регистрирана и основана во 2013 година со регистриран капитал од 50 милиони јени. Преку интеграција на ресурсите на синџирот на снабдување на целата Кина, потпирајќи се на предностите на избраните производи, е-трговија и логистика во yiwu, за да се направи агентски бизнис за меѓународен извоз, да се обезбеди еднократна услуга за превод, набавка, собирање стоки, инспекција, пакување, инспекција на стоки и така натаму, вклучува индустрии што вклучуваат дневни резерви, чанти, накит, текстил за игли, кои со потрошен материјал за мајки и доенчиња, спортски производи, кујнски прибор и апарати, обувки и капи облека итн., Qetesh го поминува меѓународниот ISO900 сертификација на системот за управување со квалитет, како еден од сеопфатните надворешно-трговски претпријатија кои собираат производи за истражување и развој, производство и преработка, трговија на големо и дистрибуција, има повеќе од 10 сопствени брендови и авторски права.   

За нас
服务流程

За компанијата

·1.Службата за агенти за извори ја покрива цела Кина со 10+ години искуство; Со седиште на најголемиот пазар на големо во светот
·2.Најдобра цена директно од фабрика без никакво скриено плаќање; Обезбедете целосна квалитетна аудиција, проверка и консолидација
·3.Сопственик 20.000+ м2 магацин и 10.000+ м2 изложбен салон со бесплатно складирање и 10.000+ артикли за итна испорака
·4.500+ Персоналот кој течно зборува англиски и други јазици; Професионален дизајнерски тим за бренд, пакување, фотографирање и видеа
·5.10.000+ Фабрики за соработка; 10.000+ контејнери испорака годишно; 1500+ клиенти од над 120 земји
·6,3%-5% ниска провизија и финансиска услуга; Најниска цена на испорака со датум на време на пристигнување и комплетна услуга по продажбата
·7. Обезбедувачот на услуги со едношалтерски решенија ви дава услуга на целиот пакет; Дури и ако клиентот веќе работи со фабрика или логистика, сепак можеме да помогнеме да се провери секој детал.
·8. Обезбедете различен метод на работа за различни типови или клиенти; Понудете специјална поддршка за мали клиенти и длабока соработка со средни и големи клиенти.

Прочитај повеќе
111111111

Што велат нашите партнери

 • Mr Billy

  Г-дин Били

  Eime отсекогаш ни помагал со детални услуги, и тоа ми се допадна кај Eime, бидејќи тие се толку професионални што прави сè да работи многу непречено, но сите детали може да се проверат. Тие го ценат мојот бизнис исто колку што го ценат својот. Кога компанијата ќе достигне одредена големина, професионалната и детална компанија за контрола како Eime е дефинитивно првиот избор.
  Mrs Danielle

  Госпоѓа Даниел

  Кога почнав со Ејме, мојата компанија беше мала, но Ејме ме зеде толку внимателно со сета почит, што ми даде верба да продолжам да го правам тоа што го работам. Со тоа што мојот бизнис станува се поголем и поголем, поддршката од Ејме станува само поголема. Сега не сакам со ништо друго да работам, само му верувам на Ејме. Ова е компанија која вреди сета ваша доверба.
 • Марсел Андерсон

  Работата со Ејме ни дава големо задоволство, бидејќи овде се чувствуваме како дома, а тие поставуваат средина каде што се чувствуваме како семејство. Во иднина сакаме се повеќе и повеќе да работиме со Ејме.

Центар за вести

 • Добар квалитет и евтин! Светската...

  10.11.21
  Денес, финансискиот и медиумскиот настан на CCTV „Сто години и сто градови“ дојде во градот Јиву, провинцијата Жеџијанг. Сместено во средината на провинцијата Жеџијанг, Јиву е познат како „Мал стоковен капитал ...
  Good quality and cheap! The world’s largest small commodity wholesale market is here! The total value of foreign trade imports and exports in the three quarters was nearly 300 billion yuan!
 • Анализа на вести: 10 месеци до завршување на ...

  10.11.21
  31,67 трилиони јуани - ова е „препис“ на увозот и извозот на стоки во мојата земја во првите 10 месеци. На годишна основа, тоа е зголемување од 22,2%; гледајќи напред, тоа беше 130 милијарди годишно ...
  News analysis: 10 months to complete the entire year of 2019, China’s foreign trade is stable and strengthened
 • Азими: Во Јиву сум повеќе од ...

  10.11.21
     Во салата за храна на CIIE 1.1 има мало штанд по име „Компани браќа Азими“. Сопственикот е авганистански вујко, тој е Азими, кинеското име е Џин Феи, а луѓето го нарекуваат Лао Џин. Секогаш кога милоста...
  Azimi: I have been in Yiwu for more than 20 years
погледнете ги сите вести

Истакнати производи

Newletter

Ги избравме најпопуларните артикли од повеќе од 1.000 нарачки од нашите клиенти за да ви помогнеме да ги најдете вашите наградувани производи.

Контакт информации

 • facebook
 • linkedin
 • twitter
 • youtube